Plan van aanpak coffeeshop Indian Dylan

Medio oktober is er door de coffeeshop een plan van aanpak ingediend bij de gemeente Eindhoven.

2 Reacties

 1. Olga Hurks

  Ik heb de analyse gelezen en vind dat de verkeerstomen, nu in deze Corona tijd, wel een heel duidelijk beeld laten zien. De overlast van het verkeer in onze wijk komt wel zeker door de bezoekers van de Indian.
  De Lundi, de Action zijn al lang gesloten vanwege de maatregelen, en er komen maar weinig bezoekers voor de Domino’s en Burger Business.
  Dan de opmerking dat er veel verkeer, automobilisten, vanuit het Genderdal door de wijk rijd is echt onzin, die rijden via de Karel de Grotelaan, die route is makkelijker, sneller en heeft een veel beter wegdek. Van die route maken wel fietsers en bromfietsers gebruik, wat af en toe tot gevaarlijke situaties lijd, door het rijdgedrag van de bezoekers van de coffeeshop.
  Wel een compliment voor de beveiligers van de Indian, ze spreken de automobilisten aan op hun rijgedrag en ruimen, als ze tijd hebben het zwerfvuil op het plein op, maar dat is natuurlijk in hun eigen belang.

  Antwoord
  • Debora

   Hallo Olga,

   Bedankt voor je reactie.

   met Blaarthemse groet,
   Debora Thoonen
   secretaris

   Antwoord

Een reactie versturen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *